Username: 
  Password: 


Shown below is the list of accepted teams for the Spring 2020 Athena/Classic/Academy/GPL/RIAS tournament for the age group.

   
12U Boys Academy 61 - Accepted Teams
Group Club/Team Name City Team ID  Head Coach
 11 12U Chiefs Academy 08 Avondale Estates 0Y262-01AB2U-0012   Riley Sumpter
 12 2008 MAYSA Boys U12 n/a 0Y280-09AB2U-0008   Erich Forschler
 13 AFC Lightning '08 Academy Tyrone 0Y163-02AB2U-1201   Fabian Patterson
 14 AFC Lightning Henry '08 Academy Atlanta 0Y163-02AB2U-1909   Warren Ukah
 15 AFC Lightning Troup '08 Hamilton 0Y163-02AB2U-1911   Patrick Potts
 16 AFU South 08B Academy McDonough 0Y110-02AB2U-0279   Brad Morgan
 17 Alliance SC 08B Jefferson 0Y221-02AB2U-1074   John Newman
 18 All-In FC 08 Sugar Hill Buford 0Y279-01AB2U-0075   Libardo Lopez
 114 Ambush SC B08 Alpharetta 0Y105-01AB2U-0165   Juan Carlos Madrid
 117 Atlanta Fire - U12 Boys Bronze (2008) Suwanee 0Y110-02IB2U-0023   Alex Reynaud
 118 Atlanta Fire - U12 Boys Gold (2008) Lawrenceville 0Y110-02OB2U-0008   Alex Pineda
 120 Atlanta Fire - U12 Boys Silver (2008) Duluth 0Y110-02IB2U-0017   Samuel Meers
 122 Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BU12 Atlanta 0Y114-01AB2U-0074   Omari Leggett
 123 IAFC 08 Boys Atlanta 0Y113-02AB2U-1348   John Downey
 124 BFC - '08B Black Atlanta 0Y302-03AB2U-0051   Wezly Barnard
 126 BFC - '08B White Snellville 0Y302-03AB2U-0058   Cameron Grassmyer
 127 BPSC 08 Real FA - Premier Norcross 0Y271-75AB2U-0099   Josias De La Espada
 128 BPSC 08 Real FA - Elite Norcross 0Y271-75AB2U-0095   Josias De La Espada
 129 IAFC 08 Boys Elite Atlanta 0Y113-02AB2U-1401   Ryan McConnell
 130 Camden Soccer - B12U Kingsland 0Y140-01AB2U-0001   Josh Combs
 131 CFA Calhoun Elite Calhoun 0Y265-04AB2U-0048   Pascual Rangel
 135 CFC Red Star - B12U Premier Columbus 0Y154-02AB2U-0171   Eddie Miranda
 136 DDYSC 08 Wolves Mableton 0Y159-01AB2U-0627   George Ashison
 138 Effingham United '08B- B12U Savannah 0Y161-01AB2U-0228   Chris Stevenson
 141 GA Rush B2008 Academy Atlanta 0Y218-01AB2U-0005   Juan Castellanos
 142 Georgia Express FC 08B Johns Creek 0Y238-01AB2U-0004   Judd Frank
 144 Georgia Impact SC 08B Premier Woodstock 0Y145-02AB2U-0030   Jose Espinoza
 145 Georgia Storm 08B Academy Dallas 0Y280-02AB2U-0339   Matthew Brooks
 148 Legion FC Academy - B12U Bonaire 0Y144-45AB2U-1136   Jason Kirk
 149 Liberty 08 Blue Loganville 0Y119-01AB2U-2065   Michael Nowell
 151 MAYS Buckhead - B12U - White Roswell 0Y152-02AB2U-4651   Anthony Riley
 152 MAYS Buckhead 08B Blue - B12U Roswell 0Y152-02AB2U-4644   Anthony Riley
 153 MAYS NW Cobb - B12U - White Austell 0Y152-01AB2U-4666   Orlin Cruz
 154 MAYS Striker 08B Blue Roswell 0Y152-01AB2U-4633   Jeff Bazinet
 155 MJCCA Concorde Fire 2008 Boys White - B12U Atlanta 0Y109-01AB2U-7976   Michael Moore
 157 Mountain United S.A. - B12U Blairsville 0Y196-01AB2U-5607   Nicolas Jaramillo
 158 MSC 2008 Boys Elite Macon 0Y190-02AB2U-1060   Hollis Springer
 159 MSC 2008 Boys Premier Milledgeville 0Y190-02AB2U-1069   Hollis Springer
 160 ND Alianza Soccer Gold 08 Acad. B12 Buford 0Y199-01AB2U-5561   Domingo Mondragon
 161 NTH NASA 08 Academy Milton Brookhaven 0Y198-05AB2U-0051   Arash Derakhshan
 162 NTH NASA 08 Academy MN/QP Canton 0Y198-05AB2U-0052   Mark Lavery
 163 O.S.A. 12U Academy Dunwoody 0Y312-01AB2U-0026   Pablo Pastor
 164 OconeeFC 12U BOYS Watkinsville 0Y244-01AB2U-0011   Kevin Ayers
 166 Piedmont U12 Academy Boys Winder 0Y117-01AB2U-0012   Brian Jackson
 167 PPA KSA 08 Pro-Profile - BU12 Lawrenceville 0Y138-06AB2U-0102   Grant Carr
 168 Pro-Profile All-In FC - Snellville B2008 Snellville 0Y279-01AB2U-1284   Charlie Morgan
 169 Rapids FC 12UB Academy Demorest 0Y201-01AB2U-0007   Jaime Gaspar
 170 RHSC Under 12 Boys Academy Richmond Hill 0Y206-01AB2U-0011   Dana Dubois
 171 Roswell 08 Boys Academy Roswell 0Y210-01AB2U-1286   Dardan Latifi
 173 RYSA Revolution 08 Blue Covington 0Y208-03AB2U-0017   Gabriel Obatola
 175 Sav United 08B Blue Savannah 0Y149-03AB2U-0025   Noel Rocha
 177 Soccer in the Streets - La Cuadra-12u Boys n/a 0Y215-01AB2U-2020   Osvaldo Valdovinos
 178 Steamers FC - B12U Lilburn 0Y167-01AB2U-0003   Alejandro Leonides
 179 Thomson Revolution FC - B12U Dearing 0Y291-01AB2U-0029   Erica Matherly
 180 Toluca Atlanta Soccer Academy 08 Boys Red Lilburn 0Y284-01AB2U-0022   Fernando Tlacuatl
 181 TSC Liverpool Mableton 0Y260-01AB2U-1013   Jay Amos
 182 UFA 08B Stone Mountain 0Y111-0DAB2U-7325   Yusuf Jalingo
 183 UFA Norcross 08B Alpharetta 0Y111-12AB2U-2380   Barat Killian
 184 UFA South Georgia 08B Premier Thomasville 0Y111-15AB2U-0017   Nick Jenkins
 185 UFA South Georgia 08B Red Thomasville 0Y111-15AB2U-0018   Nick Jenkins
 187 YMCA Arsenal Rome - 2008 Boys Rome 0Y123-01AB2U-1329   Mark Price