Username: 
  Password: 

Team Schedules - 13U Classic IV East
       



Bracket


ALL D


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- D 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  Points Adj Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 D1 : Alliance SC 07B - CL IV E           00 0  0  0 0
 D10 : DDYSC 07 Wolves United- CL IV E           00 0  0  0 0
 D11 : Triumph 07 Boys Green - CL IV E           00 0  0  0 0
 D12 : UFA Lawrenceville 07B Red - CL IV E           00 0  0  0 0
 D2 : GSA North 13U Boys Premier - CL IV E           00 0  0  0 0
 D3 : Atlanta Fire - U13 Boys Gold (2007) - CL IV E           00 0  0  0 0
 D4 : IAFC 07 Boys Gold - CL IV E           00 0  0  0 0
 D5 : Liberty 07 Blue - CL IV E           00 0  0  0 0
 D6 : NGA 07B - CL IV E           00 0  0  0 0
 D7 : OconeeFC 13U BOYS - CL IV E           00 0  0  0 0
 D8 : Peachtree Ridge Lions FC 07B - CL IV E           00 0  0  0 0
 D9 : Georgia Express FC 07B Select - CL IV E           00 0  0  0 0

Bracket - Saturday, February 29, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 417584  Arizona Avenue  08:30 AM  2 D4 vs D9IAFC 07 Boys Gold - CL IV E   vs.Georgia Express FC 07B Select - CL IV E 
 417587  West Jackson MS  09:00 AM  1 D1 vs D12Alliance SC 07B - CL IV E   vs.UFA Lawrenceville 07B Red - CL IV E 
 417582  Rabbit Hill Park  09:00 AM  2 D2 vs D11GSA North 13U Boys Premier - CL IV E   vs.Triumph 07 Boys Green - CL IV E 
 417583  Scott Hudgens Park  11:00 AM  3 D3 vs D10Atlanta Fire - U13 Boys Gold (2007) - CL IV E   vs.DDYSC 07 Wolves United- CL IV E 
 417586  UNG  12:00 PM  1 D6 vs D7NGA 07B - CL IV E   vs.OconeeFC 13U BOYS - CL IV E 
 417585  Bluesprings Sports Ranch  01:30 PM  2 D5 vs D8Liberty 07 Blue - CL IV E   vs.Peachtree Ridge Lions FC 07B - CL IV E 

Bracket - Sunday, March 01, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 417589  Henderson Park / Livsey Field  12:15 PM  6 D11 vs D3Triumph 07 Boys Green - CL IV E   vs.Atlanta Fire - U13 Boys Gold (2007) - CL IV E 
 417593  Oconee Veterans Park  01:00 PM  A D7 vs D12OconeeFC 13U BOYS - CL IV E   vs.UFA Lawrenceville 07B Red - CL IV E 
 417588  West Jackson MS  01:30 PM  1 D1 vs D2Alliance SC 07B - CL IV E   vs.GSA North 13U Boys Premier - CL IV E 
 417590  Wade Walker Park  01:45 PM  10 D10 vs D4DDYSC 07 Wolves United- CL IV E   vs.IAFC 07 Boys Gold - CL IV E 
 417592  Shakerag Elementary  03:15 PM  1 D8 vs D6Peachtree Ridge Lions FC 07B - CL IV E   vs.NGA 07B - CL IV E 

Bracket - Saturday, March 07, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 417594  Bunten Road Park  11:00 AM  2 D3 vs D1Atlanta Fire - U13 Boys Gold (2007) - CL IV E   vs.Alliance SC 07B - CL IV E 
 417596  Bluesprings Sports Ranch  12:00 PM  2 D5 vs D10Liberty 07 Blue - CL IV E   vs.DDYSC 07 Wolves United- CL IV E 
 417595  Arizona Avenue  02:30 PM  1 D4 vs D11IAFC 07 Boys Gold - CL IV E   vs.Triumph 07 Boys Green - CL IV E 
 417599  Rhodes Jordan Park  03:00 PM  3 D12 vs D2UFA Lawrenceville 07B Red - CL IV E   vs.GSA North 13U Boys Premier - CL IV E 
 417598  Oconee Veterans Park  03:00 PM  A D7 vs D8OconeeFC 13U BOYS - CL IV E   vs.Peachtree Ridge Lions FC 07B - CL IV E 
 417597  UNG  05:30 PM  1 D6 vs D9NGA 07B - CL IV E   vs.Georgia Express FC 07B Select - CL IV E 

Bracket - Sunday, March 08, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 417629  Rhodes Jordan Park  03:00 PM  3 D12 vs D10UFA Lawrenceville 07B Red - CL IV E   vs.DDYSC 07 Wolves United- CL IV E 
 417625  Rabbit Hill Park  03:00 PM  3 D2 vs D7GSA North 13U Boys Premier - CL IV E   vs.OconeeFC 13U BOYS - CL IV E 
 417620  Bluesprings Sports Ranch  03:00 PM  2 D5 vs D3Liberty 07 Blue - CL IV E   vs.Atlanta Fire - U13 Boys Gold (2007) - CL IV E 

Bracket - Saturday, March 14, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 417603  TBD   --    --  D10 vs D6DDYSC 07 Wolves United- CL IV E   vs.NGA 07B - CL IV E 
 417600  West Jackson MS  09:00 AM  1 D1 vs D4Alliance SC 07B - CL IV E   vs.IAFC 07 Boys Gold - CL IV E 
 417605  Rhodes Jordan Park  01:00 PM  3 D12 vs D8UFA Lawrenceville 07B Red - CL IV E   vs.Peachtree Ridge Lions FC 07B - CL IV E 
 417604  Shakerag Elementary  01:30 PM  1 D9 vs D7Georgia Express FC 07B Select - CL IV E   vs.OconeeFC 13U BOYS - CL IV E 
 417601  Rabbit Hill Park  03:00 PM  3 D2 vs D3GSA North 13U Boys Premier - CL IV E   vs.Atlanta Fire - U13 Boys Gold (2007) - CL IV E 
 417602  Henderson Park / Livsey Field  04:15 PM  6 D11 vs D5Triumph 07 Boys Green - CL IV E   vs.Liberty 07 Blue - CL IV E 

Bracket - Sunday, March 15, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 417622  Peachtree Ridge Park  01:30 PM  7 D9 vs D10Georgia Express FC 07B Select - CL IV E   vs.DDYSC 07 Wolves United- CL IV E 
 417619  UNG  02:00 PM  1 D6 vs D2NGA 07B - CL IV E   vs.GSA North 13U Boys Premier - CL IV E 
 417623  Rhodes Jordan Park  03:00 PM  3 D12 vs D4UFA Lawrenceville 07B Red - CL IV E   vs.IAFC 07 Boys Gold - CL IV E 
 417618  Oconee Veterans Park  03:00 PM  A D7 vs D1OconeeFC 13U BOYS - CL IV E   vs.Alliance SC 07B - CL IV E 
 417621  Peachtree Ridge Park  03:15 PM  7 D8 vs D11Peachtree Ridge Lions FC 07B - CL IV E   vs.Triumph 07 Boys Green - CL IV E 

Bracket - Saturday, March 21, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 417611  Bunten Road Park  09:00 AM  2 D3 vs D12Atlanta Fire - U13 Boys Gold (2007) - CL IV E   vs.UFA Lawrenceville 07B Red - CL IV E 
 417610  Shakerag Elementary  09:00 AM  1 D8 vs D9Peachtree Ridge Lions FC 07B - CL IV E   vs.Georgia Express FC 07B Select - CL IV E 
 417607  Arizona Avenue  10:00 AM  1 D4 vs D2IAFC 07 Boys Gold - CL IV E   vs.GSA North 13U Boys Premier - CL IV E 
 417606  Bluesprings Sports Ranch  12:00 PM  2 D5 vs D1Liberty 07 Blue - CL IV E   vs.Alliance SC 07B - CL IV E 
 417608  UNG  02:00 PM  1 D6 vs D11NGA 07B - CL IV E   vs.Triumph 07 Boys Green - CL IV E 
 417609  Oconee Veterans Park  03:00 PM  A D7 vs D10OconeeFC 13U BOYS - CL IV E   vs.DDYSC 07 Wolves United- CL IV E 

Bracket - Sunday, March 22, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 417613  Rabbit Hill Park  03:00 PM  3 D2 vs D5GSA North 13U Boys Premier - CL IV E   vs.Liberty 07 Blue - CL IV E 
 417617  Shakerag Elementary  03:00 PM  1 D9 vs D12Georgia Express FC 07B Select - CL IV E   vs.UFA Lawrenceville 07B Red - CL IV E 
 417645  Shakerag Elementary  04:45 PM  1 D8 vs D4Peachtree Ridge Lions FC 07B - CL IV E   vs.IAFC 07 Boys Gold - CL IV E 

Bracket - Saturday, March 28, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 417616  TBD   --    --  D10 vs D8DDYSC 07 Wolves United- CL IV E   vs.Peachtree Ridge Lions FC 07B - CL IV E 
 417612  West Jackson MS  09:00 AM  1 D1 vs D6Alliance SC 07B - CL IV E   vs.NGA 07B - CL IV E 
 417614  Scott Hudgens Park  09:00 AM  3 D3 vs D4Atlanta Fire - U13 Boys Gold (2007) - CL IV E   vs.IAFC 07 Boys Gold - CL IV E 
 417615  Henderson Park / Livsey Field  10:45 AM  6 D11 vs D7Triumph 07 Boys Green - CL IV E   vs.OconeeFC 13U BOYS - CL IV E 
 417591  Shakerag Elementary  05:00 PM  1 D9 vs D5Georgia Express FC 07B Select - CL IV E   vs.Liberty 07 Blue - CL IV E 

Bracket - Sunday, March 29, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 417627  Arizona Avenue  11:30 AM  1 D4 vs D5IAFC 07 Boys Gold - CL IV E   vs.Liberty 07 Blue - CL IV E 
 417626  Scott Hudgens Park  01:00 PM  3 D3 vs D6Atlanta Fire - U13 Boys Gold (2007) - CL IV E   vs.NGA 07B - CL IV E 
 417628  Henderson Park / Livsey Field  02:30 PM  6 D11 vs D9Triumph 07 Boys Green - CL IV E   vs.Georgia Express FC 07B Select - CL IV E 

Bracket - Saturday, April 18, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 417634  TBD   --    --  D10 vs D11DDYSC 07 Wolves United- CL IV E   vs.Triumph 07 Boys Green - CL IV E 
 417635  Bluesprings Sports Ranch  12:00 PM  2 D5 vs D12Liberty 07 Blue - CL IV E   vs.UFA Lawrenceville 07B Red - CL IV E 
 417631  Peachtree Ridge Park  03:00 PM  7 D8 vs D2Peachtree Ridge Lions FC 07B - CL IV E   vs.GSA North 13U Boys Premier - CL IV E 
 417630  Shakerag Elementary  03:30 PM  1 D9 vs D1Georgia Express FC 07B Select - CL IV E   vs.Alliance SC 07B - CL IV E 
 417633  UNG  04:00 PM  1 D6 vs D4NGA 07B - CL IV E   vs.IAFC 07 Boys Gold - CL IV E 
 417632  Oconee Veterans Park  04:30 PM  A D7 vs D3OconeeFC 13U BOYS - CL IV E   vs.Atlanta Fire - U13 Boys Gold (2007) - CL IV E 

Bracket - Sunday, April 19, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 417624  West Jackson MS  03:00 PM  1 D1 vs D8Alliance SC 07B - CL IV E   vs.Peachtree Ridge Lions FC 07B - CL IV E 

Bracket - Saturday, April 25, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 417636  West Jackson MS  09:00 AM  1 D1 vs D10Alliance SC 07B - CL IV E   vs.DDYSC 07 Wolves United- CL IV E 
 417638  Bunten Road Park  09:00 AM  2 D3 vs D8Atlanta Fire - U13 Boys Gold (2007) - CL IV E   vs.Peachtree Ridge Lions FC 07B - CL IV E 
 417641  Henderson Park / Livsey Field  10:15 AM  6 D11 vs D12Triumph 07 Boys Green - CL IV E   vs.UFA Lawrenceville 07B Red - CL IV E 
 417640  Bluesprings Sports Ranch  01:30 PM  2 D5 vs D6Liberty 07 Blue - CL IV E   vs.NGA 07B - CL IV E 
 417637  Rabbit Hill Park  03:00 PM  3 D2 vs D9GSA North 13U Boys Premier - CL IV E   vs.Georgia Express FC 07B Select - CL IV E 
 417639  Arizona Avenue  05:30 PM  1 D4 vs D7IAFC 07 Boys Gold - CL IV E   vs.OconeeFC 13U BOYS - CL IV E 

Bracket - Saturday, May 02, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 417643  TBD   --    --  D10 vs D2DDYSC 07 Wolves United- CL IV E   vs.GSA North 13U Boys Premier - CL IV E 
 417644  Shakerag Elementary  10:30 AM  1 D9 vs D3Georgia Express FC 07B Select - CL IV E   vs.Atlanta Fire - U13 Boys Gold (2007) - CL IV E 
 417647  Rhodes Jordan Park  01:00 PM  3 D12 vs D6UFA Lawrenceville 07B Red - CL IV E   vs.NGA 07B - CL IV E 
 417642  Granite  01:30 PM  1 D11 vs D1Triumph 07 Boys Green - CL IV E   vs.Alliance SC 07B - CL IV E 
 417646  Oconee Veterans Park  03:00 PM  A D7 vs D5OconeeFC 13U BOYS - CL IV E   vs.Liberty 07 Blue - CL IV E